EEM Groepenkasten

Alle uitslagen 10e Woonsfeer Heine Crossloop

woonsfeer heine crossloopKlazienaveen – Afgelopen zondag 10 januari was alweer de 10e Woonsfeer Heine Crossloop. Deze vond plaats onder een heerlijk zonnetje door het Oosterbos.

Eerder berichten wij al van de winnaars van de verschillende categorieën. Hier volgt een overzicht van de totale uitslag van alle categorieën.

Heren 10 km

  1. 37.30 Richard Moesker Emmercompascuum
  2. 38.47 Thomas v/d Wal Klazienaveen
  3. 40.53 Yntze Wardenburg Klazienaveen
  4. 41.41 Johan Lek Emmen
  5. 42.10 Jeroen de Vries Emmen
  6. 42.59 Tom van Tellingen Sleen
  7. 43.36 Bas de Jonge Emmen
  8. 44.03 Martin Bauerhuit Klazienaveen
  9. 44.08 Sander Kijk in de Vegte Klazienaveen
  10. 44.24 Harrie Botter Klazienaveen
  11. 45.07 Gezim Luli Emmen
  12. 45.20 Wilfried Reuvers Aalden
  13. 45.31 Mark Soppe Klazienaveen
  14. 47.06 Bas de Vries Emmen
  15. 47.26 Arie v/d Voort Klazienaveen
  16. 47.33 Theo de Haas Emmen
  17. 48.18 Stefan Fuhler Klazienaveen
  18. 49.05 Hilco Wakker Klazienaveen
  19. 49.22 Martijn Woelders Klazienaveen
  20. 49.40 Armando Vink Klazienaveen
  21. 49.59 Klaas Schut Gieten
  22. 52.15 Tonnie Plas Klazienaveen
  23. 52.15 Jan Trip Klazienaveen
  24. 53.42 Dolf Wessel Klazienaveen
  25. 54.37 John Broekman Gieten
  26. 54.37 Jans Zwiers Emmen
  27. 55.01 Rolf Herbers Klazienaveen
  28. 56.00 Dennis Katoen Klazienaveen
  29. 56.35 André Steenhuis Klazienaveen
  30. 59.27 Fernando Leusman Emmen
  31. 59.27 Frans Spelbrink Nieuwe Pekela
  32. 1.02,10 Frans Suelmann Klazienaveen

Dames 10 Km

  1. 45.12 Janien Lubben Emmen
  2. 49.27 Alisa v/d Capelle Erica
  3. 56.33 Maaike Doek Klazienaveen
  4. 58.19 Simone Wolken Emmen
  5. 1.01,12 Lisa Pijper Klazienaveen

Heren 5 km

  1. 20.58 Maurice Heine Klazienaveen
  2. 21.50 Erik de Vries Zwartemeer
  3. 22.23 Rob Bos Klazienaveen
  4. 22.24 Folkert Bos Klazienaveen
  5. 24.20 Tomas Been Emmercompascuum
  6. 24.35 Luuk Dobbe Klazienaveen
  7. 25.00 Leon Rijfkogel Klazienaveen
  8. 25.18 Michel Moorman Emmen
  9. 25.25 Lenard Voss Klazienaveen
  10. 25.30 Rolf v/d Meer Klazienaveen
  11. 25.38 Harrie Gerdes Klazienaveen
  12. 25.42 Rick Withaar Klazienaveen
  13. 26.06 Wouter Biemans Klazienaveen
  14. 26.15 Richard Heijnen Klazienaveen
  15. 26.58 Mark Suelman Klazienaveen
  16. 27.44 Erik Schrik Emmercompascuum
  17. 28.07 Henk Voorn Klazienaveen
  18. 28.18 Bart Heijen Klazienaveen
  19. 28.21 Erik Sander Klazienaveen
  20. 28.25 Sander Lankhorst Klazienaveen
  21. 28.29 Michel Schonnewille Klazienaveen
  22. 29.00 Peter Imming Weiteveen
  23. 29.04 Chris Veenstra Klazienaveen
  24. 29.20 Germ de Haas Emmen
  25. 29.38 Frank Loves Klazienaveen
  26. 30.27 Gerhard Scholtens Klazienaveen
  27. 30.41 Wim v/d Velde Klazienaveen
  28. 31.19 Gert Veenstra Klazienaveen
  29. 31.28 Bennie stuiver Klazienaveen
  30. 31.58 Richard Harkema Klazienaveen
  31. 32.01 Kars Schonewille Klazienaveen
  32. 33.17 Bert Beuker Klazienaveen
  33. 33.34 Mark Nijzing Klazienaveen
  34. 34.08 Johan Sikkens Zwartemeer
  35. 34.47 Erik Bruns Zwartemeer
  36. 35.58 Nick Strating Klazienaveen

Dames 5 Km

  1. 22.42 Corien Wegkamp Zwartemeer
  2. 24.00 Marianne Akkerman Klazienaveen
  3. 24.14 Suzanne Hospers Emmen
  4. 25.12 Manon Otter Nieuw Dordrecht
  5. 26.03 Vera Fledderus Nieuw Amsterdam
  6. 29.30 Annie IJkens Klazienaveen
  7. 29.37 Carina Herbers Klazienaveen
  8. 30.04 Linda Rakers Emmen
  9. 30.34 Sabrina Wakker Klazienaveen
  10. 30.49 Jessica Plas Klazienaveen
  11. 31.10 Gerda Oosting Emmen
  12. 34.38 Lydia Verhaar Klazienaveen
  13. 34.55 Nancy Kollmer Emmen
  14. 35.32 Renate Harkema Klazienaveen
  15. 35.35 Patricia Koops Weiteveen
  16. 35.38 Meriam Prins Klazienaveen
  17. 35.38 Amber Prins Klazienaveen
  18. 38.57 Anouk Bruinsma Klazienaveen

A/B jeugd 5 km Geb. 1997-2000

  1. 24.54 Marijn Hilbrands
  2. 30.44 Stijn de Leeuw

C/D jeugd 5 km Geb. 2001-2004

  1. 25.32 Julian de Wolde
  2. 25.33 Milan Kracht
  3. 26.20 Joran van der Bosch
  4. 26.33 Sen Schoonewille
  5. 26.57 Martijn Wijnand
  6. 27.21 Mike Hoogeveen
  7. 27.29 Twan Timmerman
  8. 28.22 Xander Robben
  9. 28.38 Davian Schoonewille
  10. 28.40 Emiel Stuiver
  11. 28.40 Mart Koop
  12. 28.46 Tim Rolleman
  13. 29.12 Tristan Schoonewille
  14. 30.17 Niek Peters
  15. 30.38 Geert Wisman
  16. 30.43 Rijan Vos
  17. 30.57 Rick Dijks
  18. 31.00 Bart Veenstra
  19. 31.25 Niek Peters
  20. 31.56 Thijs Harkema
  21. 33.40 Teun Veenstra
  22. 45.32 Bram Sikkes

E-jeugd Kidsrun 2016 geb. 2007 – 2009 Jongens

  1. 9.17 Geert Wisman
  2. 9.43 Ruben Wijnand
  3. 10.04 Jarno Herbers
  4. 10.06 Senna ten Napel
  5. 10.09 Mijlan Wardenburg
  6. 10.33 Teun Veenstra
  7. 10.59 Bart Veenstra
  8. 11.26 Brijan klement
  9. 11.44 Twan Kliphuis
  10. 11.57 Brijan Hoogeveen
  11. 12.03 Bram Sikkes
  12. 12.03 Ronin Mink
  13. 12.45 Marnick Robben
  14. 14.00 Sander Roling
  15. 14.20 Jarno van Dijk

E-jeugd Kidsrun 2016 geb. 2007 – 2009 Meisjes

  1. 10.47 Nicole Drent

F-jeugd Kidsrun 2016 geb. 2007 – 2009 Jongens

  1. 10.01 Thijn Akkerman
  2. 10.55 Maarten Wisman
  3. 11.34 Tim Klement
  4. 11.36 Stan Klement
  5. 12.09 Julian Wardenburg
  6. 12.32 Stijn Meijer
  7. 12.50 Viggo ten Napel
  8. 12.54 Hessel ter Horst
  9. 13.03 Julian Meijer
  10. 14.40 Dylano Hof
  11. 14.48 Tygo Meijer
  12. 15.31 Iann Vos
  13. Ivo Sikkens

F-jeugd Kidsrun 2016 geb. 2007 – 2009 Meisjes

  1. 9.19 Sabine Struik
  2. 11.20 Britt Hof
  3. 14.30 Alisa Bos
  4. 14.31 Ilse Harms
  5. 14.59 Elisa Hovenkamp
  6. 15.00 Brechtje Veenstra
  7. 15.24 Tessa Harkema
  8. 16.10 Maureen van Dijk