EEM Groepenkasten

Geslaagden Carmelcollege

geslaagden carmelcollegeRegio – De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Carmelcollege in Emmen.

Vwo

Laurisa Arenales Arauz, Emmen; Anja de Beer, Emmen; Maureen Bos, Zwartermeer; Jasmijn Brouwer, Emmen; Yvet Bruinsma, Zwartermeer; Yannick van Duyn, Emmen; Vera Fledderus, Nieuw-Amsterdam; Thomas Fuhler, Emmen; Stacey Groenendal, Emmen; Robin van Grol, Emmen; Deli Issa, Emmen; Justin Kloese, Emmen; Rogier Luiken, Odoorn; Rian Mensen, Klazienaveen; Salomé Mooij, Valthermond; Ruud Mulder, Nieuw-Amsterdam; Gerben Ophof, Sellingen; Suzanne Reinink, De Kiel; Marjolein Schoemaker, Nieuw-Amsterdam; Laura Schulte, Klazienaveen; Ilona Stoffers, Nieuw-Schoonebeek; Eliza Tromp, Emmen; Simone Valke, Emmen; Bart Veenstra, Emmen; Laura Vlijmincx, Erica; Nicole Wolken, Barger-Compascuum; Mart Wubbels, Nieuw-Schoonebeek; Karlijn de Zwart, Emmen

Havo

Thom Akkerman, Emmen; Dennis Alberts, Emmen; Max Alders, Emmen; Melissa Bakker, Oosterhesselen; Marcella Berends, Klazienaveen; Jade van den Berg, Emmen; Niamh Berken, Nieuw-Dordrecht; Nick Bernsen, Klazienaveen; Ilse Bol, Klazienaveen; Marit Brouwer, Aalden; Douwe Bruinsma, Aalden; Emma Dekker, Wezuperbrug; Richard Eising, Noord-Sleen; Anne van Elteren, Zwartermeer; Jasper Emming, Nieuw-Amsterdam; Job Fikkers, Emmen; Yvette Geerts, Emmen; Amy van Gessel, Emmer-Compascuum; Daniel Goet, Nieuw-Weerdinge; Kevin aan ’t Goor, Emmer-Compascuum; Jorrit Grummel, Erica; Tom de Haan, Emmen; Jimmy Habing, Zwartermeer; Mirre ten Have, Emmen; Ilse Herms, Klazienaveen; Micky van der Horst, Emmen; Sacha ten Hove, Emmen; Imke de Jonge, Zwartermeer; Ellen Klingenberg, Emmen; Lothar Kuiper, Emmen; Dagmara Kukula, Zwartermeer; Evelien Lautenbach, Emmen; Romy Lübbers, Emmen; Stijn Lucas, Emmen; Boy Mestemaker, Emmen; Axel Meulenbelt, Emmen; Maurice Mol, Emmen; Emma Murach, Emmen; Iwan Nduwayo, Stadskanaal; Marwin van Offeren, Emmen; Lieke Ossel, Emmen; Miranda de la Parra, Emmen, Nicky Patty, Emmen; Thom Raven, Emmen; Tom Rengers, Erica; Lotte Robbers, Emmen; Anne-Rim Romp, Schoonloo; Remco van Santen, Emmen; Zoë Schipper, Buinen; Daniël Tuma, Klazienaveen; Daphne Valke, Emmen; Lotte Veenstra, Emmen; Frenk Veldwijk, Emmen; Lynouk Wegman, Borger; Mirre van der Werf, Emmen; Lotte Wolbers, Exloerveen; Romée Wolbers, Emmen; Kay-Lee Wübkes Nieuw-Amsterdam; Jonas Zitter, Emmen

Vmbo – mavo

Sander Aalderink, Emmen; Ruben Akker, Bergentheim; Susanne Al, Emmen; Mirte Albers, Klazienaveen; Frank Alberts, Emmen; Jari Alberts, Emmen; Hasina Amini, Emmen; Michelle Bakker, Oosterhesselen; Irene Barkhof, Borger; Demi Berends , Emmen; Tess Berger, Emmen; Zefano Berhitu, Emmen; Ruben Biemans, Emmen; Regina Bodewitz, Emmen; Mello Boer, Emmen; Stan de Boer, Emmer-Compascuum; Mirelle Boes, Emmen; Anouk Boeve, Emmen; Lieke Boeve, Emmen; Frank Bos, Emmen; Tess van Boven, Emmen; Chimène Boxem, Emmen; Joran Britstra, Borger; Quinty Casimiri, Emmer-Compascuum; Lotte van der Deen, Emmen; Teun Efftink, Zweeloo; Julia Eising, Oosterhesselen; Tim Elzinga, Emmen; Shanna Evers, Emmen; Daniël Fiege, Emmen; Bo Folkerts, Emmen; Wessel Freriks, Klazienaveen; Indy Geerling, Schoonebeek; Helena Gendy, Emmen; Ronald Gerdes, Emmen; Sharon Germai Tagla, Emmen; Dion van Gorkum, 2e Valthermond; Xander Grigo, Emmen; Sjoerd Groeneveld, Emmen; Nienke de Grote, Nieuw-Dordrecht; Bibi Hagmoole of ten Have, Schoonebeek; Thijs Harms, Zwartermeer; Nevada Hertog, Emmen; Laura Hidding, Erm; Jessica Hilbrands, Oosterhesselen; Marijn Hilbrands, Klazienaveen; Lorenzo Hindriks, Emmen; Frank Hoebe. Klijndijk; Jim ten Hoor, Emmen; Nick Hummel, Emmen; Susanne Hummel, Emmer-Compascuum; Anne-Fleur Huser, Schoonebeek; Jesper Idema, Emmer-Compascuum; Jelle Imming, Weiteveen; Robin Jalving, Schoonebeek; Rob Jeuring, Emmen; Amber de Jonge, Emmen; Nick Koops, Emmen; Ezra de Kruijff, Emmen; Adelina Kurtishi, Emmen; Rabije Kurtishi, Emmen; Mellanie Küttschreuter, Emmen; Ischa Langeland, Emmen; Mark van der Lei, Emmen; Fleur van Let, Sleen; Vince van Loon, Erm; Lenzo Meng, Klazienaveen; Lynet Mensen, Klazienaveen; Tom Mensen, 2e Exloermond; Nathalie Mulder, Emmer-Compascuum; Robert Mulder, Emmen; Didier Neyndorff, Emmen; Guus Nijboer, Emmer-Compascuum; Kirsten Nobbe, Emmer-Compascuum; Demi Norg, Emmen; Emma de Pagter, Borger; Rick Peters, Klazienaveen; Walther Poland, Emmen; Lars Prinsen, Zweeloo; Stef Reijnders, Schoonoord; Stefan Reinders, Emmen; Twan Rienties, Klazienaveen; Britt Roelfsema, Emmen; Chimène Roosken, Klazienaveen; Lotte Rozema, Emmer-Compascuum; Joyce van Santen, Emmen; Viola Saris, Emmen; Romy Savenije, Klazienaveen; Nina Schoonbeek, Zwartermeer; Ramon Schoonewille, Klazienaveen; Anouk Striper, Emmen; Rik Suhlmann, Zwartermeer; Iris Terwisscha, Emmen; Glenn Tromp, Emmen; Sanne van der Velde, Klazienaveen; Matthijs Verheul, Witteveen; Jens Vollebregt, Schoonoord; Yorick Vos, Klazienaveen; Sander de Vries, Emmer-Compascuum; Tricia van der Weide, Emmen; Luuk Wemhoff, Nieuw-Schoonebeek; Niels Westra, Emmen; Daphne Wieringa, Veenoord; Naomi Wierts, Emmen; Julia Wittendorp, Emmen; Yoeri Zomer, Emmer-Compascuum; Annieke Zuidema, Roswinkel; Ronan Zwaagstra, Dedemsvaart

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Madelief Berendsen, Vlthermond; Aniek Goos, Emmen; Fenita Houdane, Emmen; Michael Jonker, Erica; Amna Kalabić, Emmen; Suna Piek, Emmen; Nick Roos, Emmer-Compascuum; Gabriëlla Sali, Emmen; Annemarie Scholten, Emmen; Amber Waebers, Emmer-Compascuum; Gülsüm Yolalan, Emmen

Sport, Dienstverlening en Commercie: Maarten Binnenmars, Emmen; Rob Deiman, Ter Apel; Jorick Dijks, Klazienaveen; Dani Duinkerken, Emmer-Compascuum; Gijs Engels, Emmen; Tara Klasen, Emmen; Lisanne Klein, Emmen; Jarno Koelman, Veenoord; Haseebullah Kohestani, Emmen; Daniëlle van Loon, Schoonoord; Reza Malekzade, Emmen; Jearl Margaritha, Groningen; Roan Moes, Schoonoord; Björn Muskee, Emmen; Jolien Nijland, 2e Exloermond; Omarzachary Pauletta, Emmen; Patricia Schipper, Ter Apel; Elien Schuurman, 2e Exloermond; Jonas Spang, Emmen; Rick Jan de Vries, Valthermond; Luuk Wiebing, Emmer-Compascuum

Technologie en Commercie: Bram Bernsen, Barger-Compascuum; Bas Boissevain, Erica; Sent Ensing, Emmen; Harm de Haan, Emmen; Nick Hidding, Emmen; Aron Mehmetaj, Emmen; Sander van Munster, Emmen; Rob Oldenburger, Zwartermeer; Roy Postema, Emmen; Matthijs Voortman, Emmen; Joshua Waninge, Erica

Technologie en Dienstverlening: Tom Kuipers, Emmen; Osman Kunt, Emmen; Stijn Robben, Odoorn

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Lyon Bosch, Emmen; Jessie Gosevoort, Emmer-Compascuum; Dorien Hoogland, Hollandscheveld

Sport, Dienstverlening en Veiligheid: Farid Alassani, Emmen; Kevin Borgman, Dalen; Manuel Douma, Oosterhesselen; Matthé Eising, Emmen; Marleen Groen, Emmen; Noêl Hetterscheid, Emmen; Jeroen van der Laan, Valthermond; Steven Lodder, Erica; Aaron Menke, Emmen; Bram Oosterman, Gieten; Cencio Wiebrands, Emmen; Yaro Willems, Emmen; Koen Wübkes, Emmen

Technologie en Commercie: Luca Caschili, Emmen

Technologie en Dienstverlening: Mica Ahlers, Emmer-Compascuum; Richard Grijsen, Nieuw-Weerdinge; Mourad Hanifi, Emmen; Cesar Kersten, Nieuw-Dordrecht; Rijairo Matheu, Emmen; Martijn van der Veen, Emmen; Quirijn Vos, Erica

(Bron: emmen.nu)