EEM Groepenkasten

Klazienaveners succesvol op Rundeloop in Zwartemeer

drenthe marathon loopfestijn hardlopen running klazienaveenKlazienaveen/Zwartemeer – De Rundeloop in Zwartemeer op zaterdag 17 juni is voor diverse Klazienaveners succesvol verlopen. Theo Fuhler won de 10km heren 45+ en Roy Kreeft won de 5km heren.

Uitslagen Rundeloop 17-06-2017

10MAN, 10 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alwin Heijting 1986 Nieuw-Amsterdam 33:47
2 Roy Hofstede Erica 40:29
3 Michel Strijker Emmer-Compascuum 50:23
4 Mario Kiers Zwartemeer 51:07
10VR, 10 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eline Glas Emmen 37:34
2 Wilma Katuin 1974 Emmer-Compascuum 47:02
3 Maaike Doek Klazienaveen 50:50
4 Jolijn Sorgdrager Klazienaveen 52:08
5 Marja gommel 1966 Emmen 56:34
6 Elisabeth Zandbergen 1979 Emmer-Compascuum 59:40
VET, 10 KM HEREN 45+
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Theo Fuhler Klazienaveen 37:58
2 Fjodor van der Sluijs 1971 Gasselte 40:37
3 Jaap ter Maat 1969 Emmer-Compascuum 41:58
4 Sjonnie de Groot Emmen 43:06
5 Ben Batterink Alteveer gem De Wolden 44:52
6 Cor Schuttrups Emmen 48:39
7 René Vos 1964 Klazienaveen 56:34
8 Fred Adema 1959 Zwartemeer 57:09
9 Johan v/d Meer 1960 Klazienaveen 59:36
5 MAN, 5 KM HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roy Kreeft Klazienaveen 18:10
2 Gerwin In t Veld Groningen 18:14
3 Nick Tapper Schoonebeek 18:25
4 Erik de Vries Zwartemeer 19:23
5 Marcel Nijkamp Zandpol 19:27
6 Freddy Bos 1972 Emmer-Compascuum 19:56
7 Gerlof Engberts 1983 Schoonebeek 20:00
8 Delano Bos 2004 Klazienaveen 20:27
9 Arie van der voort Klazienaveen 20:31
10 John Sikken Erm 20:50
11 HenkJan Meier 1963 Hardenberg 21:01
12 Jans Kiers Erm 21:52
13 Thijs Lingenaar 1995 Zwartemeer 22:13
14 Chris jagt 1988 Barger-Compascuum 22:20
15 Justian van der Schaaf 1989 Barger-Compascuum 22:55
16 Jesse Zwart Zwartemeer 23:17
17 Daniel de Munnik Zwartemeer 23:19
18 Sil Kolmer Zwartemeer 23:38
19 Bennie Berens Zwartemeer 23:54
20 Stefan Bakker Zwartemeer 24:05
21 Dennis moes 1979 Zwartemeer 24:24
22 Richard Boxem Klazienaveen 24:28
23 Bert Enninga Zwartemeer 24:29
24 Bart Jansen Zwartemeer 24:43
25 Eric Zeeman 1971 Emmen 25:20
26 Alfred Pruim Zwartemeer 25:26
27 Sven Frikken 2002 Coevorden 26:14
28 Nick Wubbels Zwartemeer 26:22
29 Jans Jagt Klazienaveen 26:30
30 Andre Hoffard Zwartemeer 26:31
31 Jan Kamping Barger-Compascuum 27:46
32 Liam de Haan 2003 Zwartemeer 27:59
33 Bas moes 2007 Zwartemeer 27:59
34 Tim Hollander Zwartemeer 28:28
35 Frank Hollander Klazienaveen 28:28
36 Robert Dost 1954 Klijndijk 28:47
37 Wijtze Walda Zwartemeer 29:19
38 Joop Bakker Elspeet 29:57
39 Gerrie Harms Zwartemeer 30:05
40 Thian de Groot 2008 Zwartemeer 31:13
41 Albert Paas Zwartemeer 32:23
42 Cilan Peters Zwartemeer 32:32
43 Harm Jan Hospers Zwartemeer 34:19
44 John Teeuwen Klazienaveen 35:36
45 Harrie Peters Zwartemeer 38:50
5VROU, 5 KM DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Manon Otter Nieuw-Dordrecht 21:39
2 Demi Harms Zwartemeer 23:31
3 Alet Lingenaar 1990 Zwartemeer 24:07
4 Jolanda Abunijmeh Zwartemeer 25:03
5 Jeanette Langius 1969 Coevorden 25:19
6 Elly Posthuma 1980 Emmen 25:27
7 Ellen Witlage 1977 Zwartemeer 25:32
8 Tessa Wegkamp Emmen 26:09
9 Chantal van der Voort Klazienaveen 26:12
10 Ilona van der Kaap 1988 Klazienaveen 27:00
11 Laura de jonge 2001 Zwartemeer 27:37
12 Sandra Smit Nieuw-Amsterdam 28:27
13 Kim Pruim Zwartemeer 28:28
14 Yasmien Abunijmeh Zwartemeer 29:10
15 Sil Walda Zwartemeer 29:19
16 Kim Oost Zwartemeer 29:39
17 Martine Mink-Lippold 1981 Zwartemeer 29:39
18 Dorien Koers Zwartemeer 29:51
19 Romy Vos Zwartemeer 29:59
20 Bianca Pomp Zwartemeer 30:05
21 Marilijn Kiers Zwartemeer 30:17
22 Cindy van der Pal 1979 Klazienaveen 30:54
23 Julia de Jonge Zwartemeer 32:54
24 Rina Wassing Zwartemeer 34:07
25 Carla Klavers-Ziengs 1974 Klazienaveen 34:40
26 Ellen Blaauw 1970 Klazienaveen 34:41
27 Viona Hegeman Klazienaveen 35:35
28 Anita Groen 1982 Emmer-Compascuum 35:38
29 Mariska Regtop Klazienaveen 38:30

(Bron: uitslagen.nl)