EEM Groepenkasten

Start 9e Plus Fischer Kinder-Triathlon in Neptunisbad

kinder-triathlonKlazienaveen – Vanmorgen was de start van de alweer 9e Plus Fischer Triathlon van Klazienaveen. Er werd speciaal voor de kinderen van 5 t/m 12 jaar die in het bezit zijn van een zwemdiploma A  een Kinder-Triathlon georganiseerd. Na de eerste succesvolle editie van vorig jaar is er door de organisatie besloten om het dit jaar nog serieuzer aan te pakken, zodat het nog meer lijkt op de triathlon voor volwassenen.

Een Triathlon bestaat uit: zwemmen-fietsen-lopen, waarbij het fietsgedeelte een dikke banden race was, racefietsen waren dus niet toegestaan.Image00004 kinder-triathlon 2015 koinder-triathlon 2015 kinder-triathlon De start met het zwemmen vond plaats in het Neptunisbad en vervolgens ging het via het fiets- parcours richting centrum. Tot slot moest er nog hardgelopen worden, en dat mocht over het officiële NK-triathlon-parcours en was de finish bij De Witte Olifant.Image00008 Image00009 Image00010 Image00011 Image00012 kinder-triathlon

Je kon er voor kiezen om alle onderdelen helemaal alleen te doen, maar er mocht ook in een team meedoen, dus samen met een kindertriathlonklasgenoot, vriendje of vriendinnetje. Startgroep 1 van 11 en 12 jaar: 100 meter zwemmen, 3 km fietsen en 1 km lopen; Startgroep 2 van 9 en 10 jaar: 75 meter zwemmen, 3 km fietsen en 750 meter lopen; Startgroep 3 van 7 en 8 jaar 50 meter zwemmen, 1,2 km fietsen en 500 meter lopen; Startgroep 4 de leeftijdsgroep van 5 en 6 jaar: 25 meter zwemmen, 1,2 km fietsen en 350 meter lopen.

Na afloop vond de prijsuitreiking plaats verricht door Gerard Plaatje, zij het met enige vertraging vanwege het ontbreken van een goed werkende microfoon.

De uitslagen zijn als volgt:

Jongens 11/12 jaar

  1. 108 Stijn Brinks Emmercompascuum M1 1 00:14:02
  2. 112 Erik Drent Klazienaveen M1 8 00:16:02
  3. 105 Sen Schoonewille Klazienaveen M1 9 00:16:08
  4. 118 Tristan Schonewille Klazienaveen M1 10 00:16:20
  5. 123 Tim Beijl Klazienaveen M1 20 00:19:49
  6. 121 Mika van der weijde Klazienaveen M1 21 00:19:50
  7. 106 Kevin Aardema Klazienaveen M1 24 00:20:41
  8. 113 Thijmen Kwint Klazienaveen M1 25 00:20:43

Meisjes 11/12 jaar 

  1. 104 Paulien Vrancke Exloo V1 4 00:15:01
  2. 109 Charlotte Wilbers Emmen V1 5 00:15:26
  3. 110 Daphne Luchies Klazienaveen V1 6 00:15:32
  4. 107 Maud van der Weide Klazienaveen V1 11 00:16:33
  5. 111 Eline Wakker Klazienaveen V1 12 00:16:34
  6. 122 Marloes Hoogendoorn Nieuwe-lande V1 13 00:16:54
  7. 103 Demi Botter Klazienaveen V1 15 00:17:57
  8. 101 Jasmin Heijnen Klazienaveen V1 16 00:18:23
  9. 115 Emma Pigge Assen V1 17 00:18:27
  10. 119 Donna Hauptmeijer Klazienaveen V1 18 00:18:50
  11. 120 Silke Oost Schoonebeek V1 19 00:19:13
  12. 116 Tessa van Schaik Klazienaveen V1 22 00:20:16
  13. 114 Caithlyn Boer Klazienaveen V1 23 00:20:36
  14. 102 Robin Dreves Klazienaveen V1 26 00:27:20

    Image00001 kinder-triathlon

Trio’s 11/12 jaar

  1. 1002 Ru-Se-Ma (Rutger Mensen / Sem Poelman / Mart Koop) Klazienaveen T1 2 00:14:27
  2. 1001 De Goeiste (Eline Braam / Chantal Posthuma / Daan Keuter) Klazienaveen T1 3 00:14:44
  3. 1004 FC Knudde (Tjeerd Dijkstra / Durk Dijkstra / Geert Wisman) Drachten T1 7 00:15:57
  4. 1003 Toekomst ….. (Noah de Vries / Davey Slomp / Jody Slomp) Klazienaveen T1 14 00:17:23

Klik hier voor meer foto’s.