EEM Groepenkasten

Wanneer zijn de Nederlanders actief op de Winterspelen?

olympische winterspelen 2018 pyeonchang zuid-koreaGisteren, vrijdag 9 februari 2018, was de openingsceremonie op de Olympische Winterspelen in PyeongChang. Vanaf vandaag, zaterdag 10 februari, komen er elke dag Nederlanders in actie. In Zuid-Korea is het 8 uur later dan bij ons, dus dat betekent dat we de wedstrijden vooral ’s ochtends en ’s middags (Nederlandse tijd) kunnen kijken.

Hieronder een overzicht per dag van wie wanneer aan de bak moet in de jacht op Olympisch eremetaal. De tijden in het overzicht zijn de Nederlandse tijden. In PyeongChang is het dus 8 uur later.

Vrijdag 9 februari

12:00 uur: Openingsceremonie

Zaterdag 10 februari

02:00 uur: Snowboarden, Slopestyle mannen, kwalificaties
> Niek van der Velden

11:00 uur: Shorttrack, 1.500 meter mannen, kwalificatie en finale
> Sjinkie Knegt, Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat

11:45 uur: Shorttrack, 500 meter vrouwen, kwalificatie
> Lara van Ruijven, Suzanne Schulting, Yara van Kerkhof

12:52 uur: Shorttrack, Estafette vrouwen (relay), kwalificatie
> Lara van Ruijven, Suzanne Schulting, Rianne de Vries, Jorien ter Mors, Yara van Kerkhof

12:00 uur: Schaatsen, 3.000 meter vrouwen
> Carlijn Achtereekte, Ireen Wüst, Antoinette de Jong

Zondag 11 februari

02:00 uur: Snowboarden, Slopestyle mannen, finale
> Evt. Niek van der Velden

05:30 uur: Snowboarden, Slopestyle vrouwen, kwalficaties
> Cheryl Maas

08:00 uur: Schaatsen, 5.000 meter mannen
> Bob de Vries, Jan Blokhuijsen, Sven Kramer

Maandag 12 februari

02:00 uur: Snowboarden, Slopestyle vrouwen, finale
> Evt. Cheryl Maas

13:30 uur: Schaatsen, 1.500 meter vrouwen
> Marrit Leenstra, Lotte van Beek, Ireen Wüst

Dinsdag 13 februari

11:00 uur: Shorttrack, 500 meter vrouwen, finale
> Evt. Lara van Ruijven, Suzanne Schulting, Yara van Kerkhof

11:26 uur: Shorttrack, 1.000 meter mannen, kwalificatie
> Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt

12:32 uur: Shorttrack, 5.000 estafette mannen, kwalificatie
> Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt, Dennis Visser, Dylan Hoogerwerf

12:00 uur: Schaatsen, 1.500 meter mannen
> Patrick Roest, Kjeld Nuis, Koen Verweij

Woensdag 14 februari

11:00 uur: Schaatsen, 1.000 meter vrouwen
> Marrit Leenstra, Ireen Wüst, Jorien ter Mors

Donderdag 15 februari

12:00 uur: Schaatsen, 10.000 meter mannen
> Jorrit Bergsma, Sven Kramer

Vrijdag 16 februari

12:00 uur: Schaatsen, 5.000 meter vrouwen
> Esmee Visser, Annouk van der Weijden

12:20 uur: Skeleton, Eerste twee runs vrouwen
> Kimberley Bos

Zaterdag 17 februari

11:00 uur: Shorttrack, 1.500 meter vrouwen, finale
> Evt. Jorien ter Mors, Suzanne Schulting

11:44 uur: Shorttrack, 1.000 meter mannen, finale
> Evt. Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt

12:20 uur: Skeleton, Derde en vierde run vrouwen
> Evt. Kimberley Bos

Zondag 18 februari

12:00 uur: Schaatsen, Ploegenachtervolging mannen, kwalificatie
> Jan Blokhuijsen, Koen Verweij, Sven Kramer

12:56 uur: Schaatsen, 500 meter vrouwen
> Marrit Leenstra, Anice Das, Jorien ter Mors

Maandag 19 februari

01:30 uur: Snowboarden, Big air vrouwen, kwalificaties
> Cheryl Maas

12:00 uur: Schaatsen, Ploegenachtervolging vrouwen, kwalificatie
> Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

12:58 uur: Schaatsen, 500 meter mannen
> Kai Verbij, Jan Smeekens, Ronald Mulder

Dinsdag 20 februari

11:00 uur: Shorttrack, 1.000 meter vrouwen, kwalificatie
> Lara van Ruijven, Suzanne Schulting, Yara van Kerkhof

11:45 uur: Shorttrack, 500 meter mannen, kwalificatie
> Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt

12:00 uur: Shorttrack, 3.000 meter vrouwenestafette (relay), finale
> evt. Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Jorien ter Mors, Suzanne Schulting, Rianne de Vries

Woensdag 21 februari

12:00 uur: Schaatsen, Ploegenachtervolging mannen, finale
> Evt. Jan Blokhuijsen, Koen Verweij, Sven Kramer

12:00 uur, Schaatsen, Ploegachtervolging vrouwen, finale
> Evt. Antoinette de Jong, Marrit Leenstra, Ireen Wüst

Donderdag 22 februari

04:00 uur: Snowboarden, Parallelreuzenslalom vrouwen, kwalificaties
> Michelle Dekker

11:00 uur: Shorttrack, 500 meter mannen, finale
> Evt. Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt

11:14 uur: Shorttrack, 1.000 meter vrouwen, finale
> Yara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting

12:47 uur: Shorttrack, 5.000 meter mannenestafette (relay), finale
> Daan Breeuwsma, Itzhak de Laat, Sjinkie Knegt, Dylan Hoogerwerf, Dennis Visser

Vrijdag 23 februari

01:30 uur: Snowboarden, Big air vrouwen, finale
> Evt. Michelle Dekker

11:00 uur: Schaatsen, 1.000 meter mannen
> Kjeld Nuis, Kai Verbij, Koen Verweij

Zaterdag 24 februari

02:00 uur: Snowboarden, Big air mannen, finale
> Evt. Niek van der Velden

04:00 uur: Snowboarden, Parallelreuzenslalom, finale
> Michelle Dekker

12:00 uur: Schaatsen, Massastart vrouwen
> Annouk van der Weijden, Irene Schouten

12:45 uur: Schaatsen, Massastart mannen
> Koen Verweij, Sven Kramer

Zondag 25 februari

12.00 uur: Sluitingsceremonie

(Afbeeldingen: Pixabay)

Tripadvisor NL 600x300
from to
Sport






Back To Top